
Безтіньова лампа на струбціні "Moon" для майстра манікюру в чорному кольорі HD-W3X
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00878
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безтіньова LED Moon лампа
Основні особливості:
Унікальна форма плафона
Гарний зовнішній вигляд
Повністю металева конструкція
Простота використання
Якість виготовлення
Лампа Місяць підходить для роботи з дрібними деталями, забезпечує комфортне освітлення, щоб не напружувати очі. Також ця модель відноситься до електрозберігаючих пристроїв, що позначиться на споживанні енергії, особливо при регулярному використанні.
Потужна основа кріплення гарантує стійкість, надійність та безпеку.
Характеристики:
- Потужність LED-лампи: 20 Вт.
- Тип лампи: Вбудована світлодіодна.
- Температура світіння: 3000К/4500К/6000К
- Декілька режимів світла (теплий. холодний, можливість регулювання сили світла)
- Кріплення світильника на струбціні;
- Люмен – 1800
- Розмір - 400*200*40 мм
- Вага – 1,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Висота | 400 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Струбцина (притискач) |
| Матеріал каркаса | метал |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина: | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴









