-44%

Касетний воскоплав на одну касету Чорний
268 ₴
150,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00883
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб позбутися зайвого волосся на шкірі знадобиться воскоплав. Касетний воскоплав - це один із видів обладнання, який призначений для розплавлення воску. Усередину воскоплаву поміщається будь-яка стандартна касета. Воскоплав легко використовувати завдяки його великій функціональності - можна не тільки зробити якісну депіляцію, але і заощадити свій час.
Він має компактний розмір, завдяки чому його зручно брати з собою (дорогу, подорожі і тд.).
Особливості воскоплаву:
- Час розігріву воску до робочої температури 20-25 хвилин;
- Компактний розмір;
- Рівномірно розігріває воск;
- Температура у воскоплаві підтримується протягом усього робочого процесу;
- Прозоре віконце з боку воскоплаву дозволяє бачити залишки воску;
- Розроблений із якісного пластику;
- Підтримує постійну температуру воску 40 градусів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага обладнання | 0.5 кг |
| Вид касетного воскоплава | Однокасетний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 100 мл |
| Потужність | 40 Вт |
| Регулятор температури | Ні |
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,08 ₴



