
Стретч-іграшка "Піранья Рейзор" Elastikorps DAM-2024-16-F-8 серії «Extra Force»
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAM-2024-16-F-8
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!
Лютий Рейзор завжди бореться на рингу до останнього гонгу. Його важко перемогти, бо він тренується під водою. Перевірте його силу на рингу!
Аксесуари знімаються! Ви можете знімати м’які обладунки з персонажів і змінювати їх між собою!
В колекції є особливі герої, що світяться у темряві! Для цього іграшку треба попередньо потримати під лампою мінімум 1 хвилину.
Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір!
Чудово підходить для зняття стресу!
Висота іграшки: 16 сm.
Зберіть усіх 8 героїв!
До набору входить:
1 іграшка
лист колекціонера.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elastikorps |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 мм |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 4 мм |
| Довжина: | 16 мм |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 4 років |
| Габарити: висота | 4 |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Фігурка героїв |
| Паковання | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴



