
Дитяча лялька Маленькі-Миленькі M 4735-1IUA 31 см, музика, аксесуари Блакитний Limo Toy
986 ₴
- В наявності
- Код: M 4735-1IUA(Blue)
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялечка одягнена в красиву кофтинку, плюшеву спідницю, колготи та капці. На голові атласна пов'язка із помпонами. На спині розташована кнопка, натиснувши яку, лялька відтворює 5 дитячих пісень. Для активації кнопки потрібно повністю вийняти музичний механізм і видалити заглушку. Після цього механізм встановити назад. Озвучення: українська мова; У комплекті: - Лялька; - іграшка – морозиво; - пустушка; - гребінець; Висота ляльки: 31 см; Розміри упаковки: 22х36х10,5 см Упаковка: коробка; Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10.5 мм |
| Довжина: | 36 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Тип | Ляльки |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 10.5 |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | Блакитний |
| Стать | Для дівчаток |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986 ₴


