
Дерев'яна магнітна іграшка "Рибалка" MD 1939 рибки, вудка, пінцет
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 1939
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна іграшка магнітна рибалка MD 1939 з вудкою та пінцетом.
За допомогою яскравих рибок і діжок дитина зможе навчитися сортувати за кольорами та вивчити рахунок у межах п'яти. А вудка та пінцет допоможуть у розвитку дрібної моторики рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Ширина | 14.5 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розвивальні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: висота | 3 |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 14.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Паковання | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴



