Новинка

Новорічна гірлянда "Метеоритний дощ". Світлодіодна ШТОРА ПАЛИЧКИ 8шт. 3м мультиколор. Танучі бурульки
576 ₴
- В наявності
- Код: Палочки 1851-01
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічна світлодіодна гірлянда ШТОРА ПАЛИЧКИ 8шт. 3м мультиколор
Колір світлодіодів: мульти
Розміри гірлянди: ширина завіси - 3м, довжина нитки вниз - 0,5 м.
Довжина шнура: 1,5 м
Вигляд, діаметр дроту: прозорий ПВХ 1,8 мм
Кількість лампочок: 8шт
Форма, розмір фігури: паличка, 50см
Тип лампи: led стрічка
Ступінь захисту IP: IP 44
Внутрішнє застосування: да
Джерело живлення: мережа 220В
LED гірлянда "Тануть бурульки" для внутрішнього і зовнішнього декору фасадів і об'єктів. Являє собою гнучкий шнур живлення (базовий), на якому розташовані виконані з пластику прозорі трубки. Почергове світіння діодів створюють ефект біжить краплі, що стікає по тане бурульку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Колірна гамма | Жовтий, Синій, Червоний, Зелений |
| Кількість ламп | 8 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Метеоритний дощ |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувацькі характеристики | |
| довжина паличок | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴








