
Гірлянда хвойна Снігова Королева 2.90м / Ялинкова гілка / Гірлянда штучна / Гірлянда штучна
707 ₴
- В наявності
- Код: Гірл.С.К.
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда хвойна Снігова Королева
- Кольорова гама оригінальна – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
- Довжина гірлянди: 2.90 м.
- Упаковується в коробку.
- Діаметр гірлянди в розпушений вигляді: 30 см.
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 140 шт.
- Кількість рядів в гірлянді: 35 рядів.
- Основа з металевого прута дозволяє формувати крону гірлянди і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Діаметр гірлянді | 30 см |
| Довжина гірлянді | 290 см |
| Кількість гілок | 140 шт |
| Виробник | Xatynka |
| Колір хвої | Білий кінчик, Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴











