
Гірлянда хвойна лита Елітна Засніжена 1м / Декоративна Ялинкова гілка / Ялинкова літа гірлянда для каміна / Ялинка
858 ₴
- В наявності
- Код: Гірл.Засніж.Еліт.
+380 (63) 103-68-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда хвойна лита Елітна Засніжена 1м
- Штучна гірлянда лита, виконана з максимальною реалістичністю. Хвоя гілок ялинки виготовлена з харчового пластику. Гілочки литої штучної хвої виливаються в спеціальних формах з пластику. Вона виглядає, як жива справжня ялинка.
- Завдяки тому, що штучний сніг нерівномірно прикрашає кожну гілку, гірлянда виглядає максимально природно і по-зимовому. Щоб виготовити засніжену гірлянду, потрібно спочатку виготовити зелену, і потім її засніжити
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не обсипаються, не горять.
- Упаковується в коробку.
- Довжина гірлянди: 1 метр.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 35 см.
- Діаметр відростків: 40мм
- Дротова основа гірлянди дозволяє формувати крону і вид як Вам буде зручніше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 5 см |
| Діаметр гірлянді | 35 см |
| Довжина гірлянді | 100 см |
| Іній | Да |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір хвої | Білий, Засніжена, Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴









