Гірлянда хвойна Елітна з шишками 2.90 м
-
Ця гірлянда особлива, оскільки вже прикрашена шишками.
- Кількість шишок: 10 шт.
- Оригінальна колірна гама – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
-
Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
-
Упаковується в коробку.
-
Довжина гірлянди: 290 см.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 148 шт.
- Кількість рядів у гірлянді: 37 рядів.
- Дротяна основа гірлянди дозволяє формувати крону і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Хатинка |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2900 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Діаметр гірлянді | 30 см |
| Прикраси | шишка |
| Колір хвої | Білий кінчик, Зелений |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴











